Plaukimas baidarėmis

Susiruošėte plaukti baidarėmis? Puiki mintis! Baidarės yra ne tik puikios nuotaikos, sveikatos, žvalumo šaltinis bei aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau tuo pačiu nuostabūs įspūdžiai gražiausiuose gamtos kampeliuose. Plaukdami baidarėmis išvysite naujas, dar nematytas gamtos vietas kitu kampu. Lietuvoje yra išties labai daug neregėtų gamtos vietų, kurias galima pamatyti tik plaukiant baidarėmis.

Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie baidarių nuomą bei išsirinkite Jums labiausiai tinkamas baidares ir baidarių maršrutus.

Baidarių nuoma

Pas baidarių tiekėjus visuomet rasite norimų rūšių baidarių prieinamomis kainomis. Išsinuomoti galite patogias vienvietes, dvivietes ar net trivietes baidares. Planuojant ilgesnę kelionę su nakvyne taip pat bus pasirūpinta Jūsų poilsiu ir suteiktos geriausios nakvynės vietos už papildomą kainą namukuose arba stovyklavietėse su palapinėmis. Turėkite omenyje, jog baidarių nuomos kainos būna kiek didesnės savaitgalį, kuomet nori plaukti daugiau žmonių, o darbo dienomis galite gauti dar puikesnius pasiūlymus už mažesnę kainą.

Skirtingo ilgio maršrutai

Plaukdami baidarėmis galite rinktis skirtingo ilgio maršrutus: vienadienius arba trunkančius kelias dienas. Sau tinkamą maršrutą ras tiek pradedantysis, tiek pažengęs. Trumpiausi maršrutai yra vos kelių valandų, o ilgiausi gali trukti net iki keleto dienų, dėl to mes siūlome papildomai plaukimą baidarėmis su nakvyne. Viskas skirtingiems poreikiams – susikurkite sau tokią kelionę, kuri patiks ir dovanos pačius geriausius įspūdžius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *