Būsto paskola kredito unijoje – ką svarbu žinoti?

Nuosavo būsto pirkimas dažnai tampa nemažu galvos skausmu. Perkančiajam reikia itin daug domėtis skirtingos statybos namais, apsispręsti dėl norimos vietos, pagalvoti apie galimą kambarių išplanavimą. Vien tik svajonių būsto paieškos užtrunka tikrai labai ilgai. Tačiau, tai nėra vienintelis rūpestis – dar reikia pasirūpinti ir finansiniais niuansais. Retas žmogus perka nekilnojamąjį turtą už jį tiesiog sumokėjęs visą sumą iš karto, tad svarbu atsakingai pasidomėti būsto paskolomis.

Nors dažniausiai pirkdami būstą žmonės kreipiasi į didžiuosius šalies bankus ir derasi dėl tinkamų sąlygų su jais, reikėtų nepamiršti, kad būstui ar namui paskola kredito unijoje taip pat gali būti puikus pasirinkimas. Kredito unijos yra patikimos finansinės įstaigos, kurios jums gali suteikti paskolą palankesnėmis sąlygomis nei bankas. Dažnas žmogus, negavęs norimos sumos nekilnojamajam turtui banke, galiausiai kreipiasi pagalbos į kredito uniją.

Būsto paskolą kredito unija teikia panašiomis taisyklėmis, kaip ir bankai. Norinčiam įsigyti būstą svarbu turėti tam tikrą sumą pinigų pradiniam įnašui, paskolos grąžinimo terminas yra iki trisdešimties metų, o taip pat reikia mokėti palūkanas. Svarbu paminėti tai, kad Vilniaus kredito unija kartą per metus netaiko išankstinio grąžinimo mokesčio, o tai gali būti aktualu svarstantiems apie nuosavą būstą. Dažnai būsto paskola kredito unijoje tampa išeitimi tiems tautiečiams, kurie emigravo į užsienį, bet svajoja apie būstą Lietuvoje. Jiems yra suteikiamos specialios sąlygos ir galimybė paskola išmokėti jiems labiausiai tinkama valiuta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *